Siz değerli misafirlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza sağlıklı ve güvenli alanlar yaratmak için, Kalite Politikamızın ayrılmaz bir parçası olan Sağlık, Hijyen ve Çevre konularında 2015 yılından bu yana dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi “SGS” ile yaptığımız iş birliğini koronavirüs (Covid-19) ile mücadelede önleyici sağlık tedbirleri kapsamında artan bir yoğunlukta devam ettirilmiştir. Tamara Business Otel olarak misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir.

Kurulduğumuz günden bu yana otellerimizin tümünde, temizlik ürünlerinde dünya markası Ecolab ürünleri kullanılmış, eğitim ve standartları uygulanmıştır. Gıda güvenliği, teknik bakım ve havalandırma gibi alanlarda da çalışmakta olduğumuz uluslararası markalar ile yeni süreçte iş birliğimizi geliştirerek, hizmet alım yelpazemiz çeşitlendirilmiştir.

 

Covid-19 haberlerinin kamuoyuna yansıdığı ve ülkemizde vaka açıklandığı ilk günden itibaren gelişmeler yakından takip edilip, tüm olasılıklar en üst seviyede değerlendirilmiş; Dünya Sağlık Örgütü, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın yönlendirmeleri doğrultusunda gerekli önlemler alınmıştır.

Bu süreçte; içinde sağlık çalışanlarımızın, gıda mühendislerimizin de bulunduğu özel bir ekip oluşturulmuştur.Tamara Business CARE (Covid-19 Anti Risk Ekibi) adını verdiğimiz bu ekip gerek ilgili bakanlık ve kurumların yönlendirmeleri, gerekse kendi donanımı ve tecrübeleri neticesinde oluşturduğuTamara Business  Hotels Koronavirüs Tesis Yönetim Uygulamaları Yönetmeliğimiz eksiksiz bir şekilde revize edilmiş, ilgili alanlarda uygulanması sağlanmış, bu kapsamda yapılan çalışmaların “İç Denetim ve Risk Değerlendirme” departmanı tarafından süreç takibi ve kontrolü yapılmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen yeni tip koronavirüs Covid-19 krizi süreçlerinin her aşaması yakından takip edilmiş ve tesislerimizin normalleşme sürecine dönmesi aşamasında hazır olması; sıfır tolerans bakış açısıyla almış olduğumuz önlemleri sürdürülebilir kılmak adına aşamalara ayırarak uygulama ve kontrolleri gerçekleştirilmiştir. Tüm süreçlerimizi gözden geçirerek Covid-19 kapsamında misafirlerimize kusursuz deneyim ve hijyen hizmeti sunabilmek adına gerekli olan tüm aksiyonlar alınmış ve her yeni düzenlemeye göre revize edilmiştir.

Sağlıklı ve güvenli bir konaklama deneyimi için devreye aldığımız tüm önlemleri bilgilerinize sunarız.

Tarih : 03 Mart 2021, 00:56 Okunma (1551)